spoilers » Rozhovor s Elizou Taylor o posledních dvou dílech první řady THE 100 pro Examiner.com

30. května 2014 v 22:03 | posted by: Annie. | the100-daily.blog.cz |  » spoilers
Představitelka Clarke (Eliza Taylor), odpovídala na pár otázek ohledně posledních dvou epizod,které nás čekají.Mluvilo se hlavně o jejím charakteru,trojúhelníku s ní , Raven a Finnem, jejím vztahu s její matkou Abby a co můžeme očekávat ve finále.

Clarke,jako vůdce tábora,má práce až až.Dále vidíme jednu část z ní s Finnem,ale i s Bellamym.Co můžeme od toho očekávat?

Eliza: Mám ráda drzé scény s oběma.Myslím,že je tu několik skvělých momentů,protože Clarke & Bellamy se zjevně nemají navzájem rádi,ale navzájem se respektují.Nezajímá je,co si jeden o druhé myslí,takže lze říci jen málo věcí, a to je docela legrační,myslím,dívat se na diváky.Co se týče Finna,on určitě dostane možnost vidět světlejší stránku Clarke.Dělat epizodu 4 a 5 bylo opravdu zábavné,ukázat světlejší stránku Clarke.

Můžeš něco říct o vztahu Clarke A Finna v budoucnu ? Je to docela trojúhleník,když ted' - Raven ( jeho přítelkyně ) se vrátila na zem.

Eliza: Tam je hodně děje.Mohu jen tuto celou situaci shrnout.,,Dej to pryč,a dostaň se zpátky do režimu přežití," což je to,o čem tento seriál je.Myslím si,že můžete vidět jak se potýká s těmito pocity,které má,ale ona je velmi dobrá v tom,jak se s tím vypořádat.


Její nejlepší kamarád Wells (hostující hvězda Eli Goree) jež byl zabit, prozradil před smrtí Clarke,že to byla její matka,kdo udal jejího otce Jahovi (Isaiah Washington).Můžeš mluvit o jejím vztahu s matkou jako výsledek?


Eliza: Je to komplikované.Myslím,že autoři našli velice dobrý způsob,jak založit nějakou komunikaci a vidět,jak to obě prožívají.Myslím že by bylo hloupé,aby se potkali velice brzy.Je to tak těžká situace.Otec je mrtvý,kvůli její matce.Ouch! Určitě uvidíte boj mezi nimi ,ale také nějakou dobrou komunikaci.

A přesto její otec by mohl být jeden z dobrovolníků z 320 lidí,kteří se obětovali,kvůli jejich rodinám,aby mohly žít.

Eliza:
Ano,určitě.Když jsem sledovala epizodu 5 - ta celá situace dobrovolnictví - plakala jsem.Věděla jsem,že je to natočené,ale by to tak dojemné,že se mi slzy vlily do očí.

Kolik bude ještě šokujících scén po zbytek sezóny?

Eliza: Já nevím jak to dělají,ale spousta jich určitě ještě bude.Každá epizoda je jako jízda na horské dráze.Existuje tolik zvratů.Jsem nadšená ze všeho odlišného,jen dát všechny kousky dohromady a koukat se kam to povede.Miluju dostat každý týden nový scénář.Je to tak v pohodě pracovat na show, kde jen záleží na charakteru a chcete vědět, co se bude dít dál.

V první epizodě,se Groundeři snažili dostat k potravinám uložených v horách,ale nějakých způsobem se tam nedostaly.Co můžeme říci o přežitítí a modrousti ted' a ve finále ?

Eliza: Je tu velmi skvělá epizoda.Chci říct epizoda 8 - kde se něco děje s celou potravinou situací,jenže narazili na něco,co by mohlo být fatální.Je tu spousta lovu a sbírání lesních plodů.Umřela bych.Hladověla bych.

Čím nás můžete podráždit ohledně finále?

Eliza: Finální epizoda je epická.Ještě jsem ho neviděla,ale už se celá těším,až ji uvidím.Co se mi na tom líbí je,že je to ze dvou částí.Dvě epizody dohromady jsou jako celovečerní film o nich,což je opravdu skvělé.Já ani nevím, co na to říct. Zatím největší zvrat přichází ,takže pro jistotu - zůstanete naladeni.

Bude ve finále nějaká napínavá situace?

Eliza: Ano.Bude.Je to šílené.Ráda bych vám to řekla,ale nemůžu.Je to opravdu šílené.Jsem opravdu nadšená,jak to dopadlo.

© the100-daily.blog.cz | vlastní překlad
 


Komentáře

1 blair. blair. | Web | 30. května 2014 v 22:25 | Reagovat

OMG! Já už se taaaaaakhle moc těším!♥

2 Bee Bee | Web | 30. května 2014 v 22:27 | Reagovat

Clarke & Bellamy pro mě neexistuje, že by se v budoucnu neměli rádi! Oni musí být prostě spolu Finn může být klidně sám :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama